M. İHSAN ARSLAN VAKFI'NDAN BURS DUYURUSU

 M. İhsan Arslan Vakfı, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan Lisans ve Lisansüstü öğrencilerine yılında da karşılıksız burs vermektedir.
Burs başvuruları  Eylül ayında kabul edilip Başvuru yapacak öğrenciler Burs Başvuru Formunu, istenen belgelerle birlikte vakıf adresine elden teslim edecek veya posta yoluyla göndermektedir. Belirtilen süre içerisinde vakıfa eksiksiz ve doğru bilgilerle yapılan başvurulardan burs verilecek öğrenciler duyurulur
2014-2015 BURS SONUCU İÇİN TIKLAYINIZ...
Başvuru İçin Gerekli Belgeler:
·  BURS BAŞVURU FORMU  (Bilgisayar ortamında doldurulup çıktısı alınacak ve resim yapıştırılarak istenen diğer belgelerle birlikte vakıfa elden teslim edilecek veya posta yoluyla gönderilecektir.)
·         Nüfus cüzdan fotokopisi
·         Nüfus kayıt örneği (Vukuatlı)
·         Öğrenci belgesi
·         Transkript (Hazırlık ve 1.sınıf öğrencileri hariç)
·         Aile gelir durumunu gösteren belgeler
·         Türkiye İş Bankası hesap numarası
·          Herhangi bir gelirinin olmadığını belirten belge(SGK alınacaktır-Yüksek Lisans öğrencileri için)
Burslar eğitim süresi içinde Ekim ayından itibaren 9 ay boyunca verilir. Lisans öğrencilerinin aylık burs miktarı 140 TL, Lisansüstü öğrencilerinin aylık burs miktarı 200 TL olarak belirlenmiştir. (2014-2015)
Önemli Uyarılar:
·          Eklenecek belgelerin eksik olması, imzalanmaması, başvuru formuna fotoğraf yapıştırılmaması, başvuru formunun yanlış doldurulması veya hatalı beyanda bulunulması, soruların boş bırakılması, sorulara net ve açık bir dille cevap verilmemesi elenme nedeni sayılacaktır.
·         Bursiyerlerle yazışmalar ve vakıfla ilgili duyurular öncelikle e-posta adresinden yapılacağından başvurularda e-posta adresinin verilmesi zorunludur.

Adres: Çankaya Cad. 24/2 Çankaya/ANKARA