Mülkiyeliler Birliği Vakfı Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Mülkiyeliler Birliği Vakfı, eğitim ve öğretim yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi lisans öğrencilerine karşılıksız burs verecektir.

 

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Bursu

Vakıf yaptığı açıklamada; verilecek olan karşılıksız bursun sadece A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi lisans öğrencilerine verileceğini, diğer üniversite ve bölümlerden yapılan burs başvurularının değerlendirilmeye alınmayacağı belirtilmiştir. Vakıf açıklamanın devamında Burs Başvuru Formlarının değerlendirilmesi sonrasında, mülakata çağrılacak öğrencilerin e-posta adreslerine davet maili gönderilecektir. Mülakatlar 19-20 Ocak 2019 tarihlerinde, Konur Sokak No: 1 Kızılay adresindeki Mülkiyeliler Birliği Genel Merkezi'nde yapılacaktır.

Burs haberlerini kaçırmamak için bizi İNSTAGRAM'da TAKİP EDİN

Mülakat Esnasında İstenilen Belgeler:

  • Öğrenci Belgesi
  • Vukuatlı Nüfus Kağıt Örneği (Nüfus İdarelerinde alınabilir)
  • Anne ve baba çalışıyor ise ücret bordroları, çalışmıyor iseler SSK ve Bağkur’dan (SGK) alınacak çalışmıyor olduklarına dair belge, emekli iseler maaş aldıklarına dair bankadan maaşını belirten ekstre/yazı (Belgelerin Ankara dışından gelmesi durumunda fax geçerlidir)

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf, burs başvuruları hakkında yaptığı açıklama da, Karşılıksız burs başvurusunda bulunmak isteyen üniversite öğrencileri burs başvurularını vakıf sitesinden online olarak yapabileceğini belirtmiştir.

Boş Zamanınız da Anket Doldurup Kazanmak TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share