Kanık Şirketler Grubu Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Kanık Şirketler Grubu, 2022-2023 eğitim öğretim yılında, aşağıda belirtilen üniversite ve bölümleri tercih eden üniversite öğrencilerine karşılıksız burs verecek.

 

Kanık şirketler Grubu Bursu

Bitlis Eren Üniversitesi ile Kanık Şirketler Grubu arasında yapılan protokol gereğince; 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında, Bitlis Eren Üniversitesi Kanık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nun Turizm İşletmeciliği ile Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümlerini tercih ederek yerleşecek ilk üç öğrenciye KANIK ŞİRKETLER GRUBU tarafından öğrenim süreleri (4 yıl) boyunca, her yıl dokuz ay KARŞILIKSIZ burs verilecektir.

 

Burs haberlerini kaçırmamak için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA WHATSAPP  KANALINA KATIL

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

 

Burs Başvuru Koşulları:

Bitlis Eren Üniversitesi Kanık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu; Gastronomi ve Mutfak Sanatları ile Turizm İşletmeciliği Bölümlerini tercih ederek yerleşecek ilk (3) öğrenciden; 

  • İLK SIRADA yerleşen ve kayıt yaptıran öğrencilere öğrenim süreleri boyunca her yıl dokuz ay, aylık 1.500 TL burs,
  •  İKİNCİ SIRADA yerleşen ve kayıt yaptıran öğrencilere öğrenim süreleri boyunca her yıl dokuz ay, aylık 1.100 TL burs,
  • ÜÇÜNCÜ SIRADA yerleşen ve kayıt yaptıran öğrencilere öğrenim süreleri boyunca her yıl dokuz ay, aylık 900 TL burs verilecektir.

 

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share