Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Gönüllü Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı, her eğitim döneminde Türkiye’nin milli teknoloji hamlesine katkı sağlamak konusunda istekli, üniversite öğrencilerine belirtilen süre boyunca karşılıksız burs desteği sağlamaktadır.

 

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı​ Gönüllü Bursu

Vakıf tarafından sağlanan burslar karşılıksız olup, üniversitelerde öğrenimlerine devam etmekte olan bursiyerlerden Vakıf bünyesinde yürütülen faaliyetlere organizasyonel destek vermeleri beklenmektedir. Bu kapsamda bursiyerler kendilerine atanan çalışmalarda haftalık 4 saatlerini ayırma yükümlülüğündedir.

Burs haberlerini kaçırmamak için bizi İNSTAGRAM'da TAKİP EDİN

Burs Başvuru Kriterleri:

  • Yükseköğretim kurumlarının 4 yıllık lisans programlarında; Hazırlık,1. 2. 3. 4. sınıflarında eğitimlerine devam eden öğrencilere karşılıksız burs verilir.
  • Burs tahsisi ve başvuruların değerlendirilmesinde, Türkiye Teknoloji Takımı tek yetkili mercii olarak haklarını saklı tutar.

Burs Başvurusu için Son Tarih

29 Kasım 2020'dir.

Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşılıksız burs başvurularıonline olarak gerçekleştirilecek olup, mülakata katılacak adaylardan durumlarını gösterir belgeler talep edilecektir.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share