Ogrenciislerim Ağustos Bursu Sonuçları 2019

 

ogrenciislerim.com olarak Temmuz ayında başvurusunu almaya başladığımız ve her ay devam edecek burslardan Ağustos Bursu'nun başvuru sonuçları belli oldu.

 

Ağustos Bursu Başvuru Sonuçları

ogrenciislerim.com, üniversitelerde önlisans, lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenim gören maddi durumu yetersiz öğrencilere tek seferlik 200 TL karşılıksız burs verecektir.

Yapılan değerlendirme sonucunda burs başvuru koşullarını sağlayan 4 asil 4 yedek bursiyer adayı seçilmiştir. Asil olarak seçilen bursiyer adaylarından belgeler talep edilecektir. İstenilen belgelerin iletilmemesi durumunda yedek üyelerden bursiyer seçilecektir.

Ağustos Bursu Başvuru Sonuçları

Asil Bursiyer Adayları:

  1. Tuğba ORHAN
  2. Büşra ACAR
  3. Alper KOCABIYIK
  4. Damla ELEKÇİ

Asil bursiyer adaylarının burs başvuru formunda belirttikleri iletişim kanalları ile irtibata geçip belgeler talep edilecektir. İstenilen belgeleri temin eden adaylarlara tek seferlik olmak üzere 200 TL ödeme yapılacaktır.

İstenilen belgeleri ulaştırmayan adayların başvurusu iptal edilip, yedek adaylardan sırası ile asil aday seçilecektir.

Yedek Bursiyer Adayları:

  1. Büşra Nur KILIÇ
  2. Didem GÜNDÜZALP
  3. Ayşegül TOĞAY
  4. Aleyna ZUNGULDAK

Yedek bursiyer adaylardan herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Asil bursiyer adaylardan başvurusu iptal olması durumunda sırasıyla irtibata geçilecektir.

Burs başvuruları hey ay devam edip, yeni bursiyer adayları seçilecektir. Ağustos burs başvuruları, Eylül bursu için geçerli değildir. Eylül bursuna başvurmak isteyen adayların tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir.

EYLÜL BURSUNA BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share