Ogrenciislerim Ekim Bursu Sonuçları 2019

 

ogrenciislerim.com olarak Ağustos ayında başvurusunu almaya başladığımız ve her ay devam edecek burslardan Ekim Bursu'nun başvuru sonuçları belli oldu.

 

Eylül Bursu Başvuru Sonuçları

ogrenciislerim.com, üniversitelerde önlisans, lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenim gören maddi durumu yetersiz öğrencilere tek seferlik 200 TL karşılıksız burs verecektir.

Yapılan değerlendirme sonucunda burs başvuru koşullarını sağlayan 4 asil 4 yedek bursiyer adayı seçilmiştir. Asil olarak seçilen bursiyer adaylarından belgeler talep edilecektir. İstenilen belgelerin iletilmemesi durumunda yedek üyelerden bursiyer seçilecektir.

Ekim Bursu Başvuru Sonuçları

Asil Bursiyer Adayları:

  1. Aybüke TATLI
  2. Mazlum GÜL
  3. Oğuzhan TOPALKARA
  4. Ayçe İdil DEMİRTAŞ

Asil bursiyer adaylarının burs başvuru formunda belirttikleri iletişim kanalları ile irtibata geçip belgeler talep edilecektir. İstenilen belgeleri temin eden adaylarlara tek seferlik olmak üzere 200 TL ödeme yapılacaktır.

İstenilen belgeleri ulaştırmayan adayların başvurusu iptal edilip, yedek adaylardan sırası ile asil aday seçilecektir.

Yedek Bursiyer Adayları:

  1. Cansu KARA
  2. Samet BOSTANCI
  3. Simge BOZAN
  4. Ahmet ÇELEN

Yedek bursiyer adaylardan herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Asil bursiyer adaylardan başvurusu iptal olması durumunda sırasıyla irtibata geçilecektir.

Burs başvuruları hey ay devam edip, yeni bursiyer adayları seçilecektir. Ekim burs başvuruları, Kasım bursu için geçerli değildir. Kasım bursuna başvurmak isteyen adayların tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir.

KASIM BURSUNA BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share