Ogrenciislerim Temmuz Bursu Sonuçları 2019

 

ogrenciislerim.com olarak Haziran ayında başvurusunu almaya başladığımız ve her ay devam edecek burslardan Temmuz Bursu'nun başvuru sonuçları belli oldu.

 

Temmuz Bursu Başvuru Sonuçları

ogrenciislerim.com, üniversitelerde önlisans, lisans ve lisansüstü düzeyde öğrenim gören maddi durumu yetersiz öğrencilere tek seferlik 200 TL karşılıksız burs verecektir.

Yapılan değerlendirme sonucunda burs başvuru koşullarını sağlayan 4 asil 4 yedek bursiyer adayı seçilmiştir. Asil olarak seçilen bursiyer adaylarından belgeler talep edilecektir. İstenilen belgelerin iletilmemesi durumunda yedek üyelerden bursiyer seçilecektir.

Temmuz Bursu Başvuru Sonuçları

Asil Bursiyer Adayları:

  1. Nurjiyan DOĞAN
  2. Hasan Hüseyin ÇEVİK
  3. Özgül KAYA
  4. Derya AVCI

Asil bursiyer adaylarının burs başvuru formunda belirttikleri iletişim kanalları ile irtibata geçip belgeler talep edilecektir. İstenilen belgeleri temin eden adaylarlara tek seferlik olmak üzere 200 TL ödeme yapılacaktır.

İstenilen belgeleri ulaştırmayan adayların başvurusu iptal edilip, yedek adaylardan sırası ile asil aday seçilecektir.

Yedek Bursiyer Adayları:

  1. Zeliha KARGIN
  2. Emine ENGİN
  3. Esra GEDİK
  4. Ömer AĞIRBAŞ

Yedek bursiyer adaylardan herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Asil bursiyer adaylardan başvurusu iptal olması durumunda sırasıyla irtibata geçilecektir.

Burs başvuruları hey ay devam edip, yeni bursiyer adayları seçilecektir. Temmuz burs başvuruları, Ağustos bursu için geçerli değildir. Ağustos bursuna başvurmak isteyen adayların tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir.

AĞUSTOS BURSUNA BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share