Sıtkı Koçman Vakfı Burs Sonuçları 2018

 

Sıtkı Koçman Vakfı, 2018-2019 eğitim dönemi Burs Başvuru Sonuçları hakkında resmi internet sitesinden açıklama yayınladı.

 

Sıtkı Koçman Vakfı Burs Başvuru Sonuçları

Sıtkı Koçman Vakfı, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında burs başvuruları için son tarih 31 Ekim 2018'di.  Lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde alınan karşılıksız burs başvuru sonuçları vakıf resmi internet sitesinden duyuruldu.  

1- Vakıftan karşılıksız burs kazanan; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  Muğla Merkez ve diğer ilçelerinde okuyan öğrencilerin Vakıflar Bankasından hesapları Vakıf tarafından açılmış olup, 03.12.2018 tarihinde Vakıfbank Muğla Şubesinden (Muğla Merkez ve Ula İlçesinde okuyan öğrenciler)  kartlarını alabilirler, diğer Muğla İlçelerinde okuyan bursiyer öğrencilerde bulundukları ilçedeki Vakıflar Bankası şubesinden talep ederek (Merkez şubeden ilçeye gönderilecek) bankamatik kartlarını alabilirler. 

2.  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi  dışında okuyan öğrenciler ise en yakın Vakıfbank Şubelerinden hesap açtırıp, hesap numaralarını (İBAN numarası) 0-252-2238586 numaralı telefona  yada skv@mu.edu.tr mail olarak 28.11.2018 tarihine kadar bildirmek zorundadırlar.

Sıtkı Koçman Vakfı Burs Başvurusu Hakkında Bilgi Almak için TIKLAYINIZ

3. SKV bursundan başka herhangi bir kurum veya kuruluştan karşılıksız (Başbakanlık, TEV, Belediyeler, Milli Eğitim, Ticaret Odaları vs.) burs kazananlar durumlarını yazılı olarak bildirmek veya bir bursu tercih etmek zorundadırlar. Aksi takdirde ödenen SKV bursu % 50 fazlasıyla geri alınır.

Karşılıksız Burs Kazanan Öğrenci Listesi İçin TIKLAYINIZ

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share