Ücretsiz Uluslararası Sertifikalı Online Başarılı CV Oluşturma Eğitimi

 

Doğru CV hazırlayıp İK Uzmanlarının dikkatini çekmek oldukça zor bir iş. Düşünsenize sizin gibi aynı pozisyona baş vurmuş başka onlarca aday var. Bu kadar kişinin CV’sinin arasından sizinki nasıl sıyrılacak? Bu sebeple sizler için Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen Online Başarılı CV Oluşturma Eğitimi hakkında bilgiler derledik.

 

Online Başarılı CV Oluşturma Eğitimi

Öz geçmiş, neyi ne kadar bildiğinizi ya da neler yapabileceğinizi ifade eder. Başka bir deyişle potansiyelinizi yansıtabileceğiniz ve pazarlayabileceğiniz bir sunumdur. Burada size bir tüyo verelim. Öz geçmişinizi hazırlarken sizi hiç tanımayan birine kendinizi betimlediğinizi düşünün. Bu sayede daha iyi odaklanabilirsiniz!  Sizi hiç görmemiş biri öz geçmişinizi okuduğunda sizin kim olduğunuzu anlayabiliyorsa başarılısınız demektir. İşverenler, öz geçmişinize bakarak sizinle yüz yüze mülakat yapmaya karar verir. Bir bakıma mülakat biletinizi düzgün hazırlamalısınız.

Başarılı CV Oluşturma Eğitimi Nedir?

Eğitim sonunda siz de CV’nizi hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Bununla birlikte öğrendiğiniz püf noktalarla beraber iş bulma olanağınızı da yükselteceksiniz! Aynı zamanda uygun ve doğru hazırlanmış bir CV ile daima ön planda olacaksınız.

 

Burs haberlerini kaçırmamak için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

Sertifika Süreci:

Başarılı CV Oluşturma Eğitimi'nde sertifika almak için 119 TL basım ücreti ödemeniz gerekiyor. Ücretsiz eğitimlerden hiçbir bedel talep edilmediği için sertifikanın basım maliyetini ödenmesi gerekmektedir. Bu maliyetler üniversite ve uluslararası kuruluşların; onay, imza ve operasyonel süreçleri için fiziki sertifikaya talep ettiği bedellerden oluşmaktadır. Bu nedenle sizlerden sadece “sertifika basım ücreti” talep edilmektedir. Bunun dışında kargonuz tarafınıza ücretsiz bir şekilde ulaşmaktadır.

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli Cardcert sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 20 gün içindedir.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share