Başlangıç Noktası Akademi ile İş ve Staj İmkanı

 

Başlangıç Noktası Akademi, Türkiye Bilişim Vakfı’nın bir inisiyatifi olan Başlangıç Noktası’nın başlattığı, üniversite öğrencilerine 21. yüzyıl yetkinlikleri çerçevesinde bir eğitim alternatifi oluşturmayı amaçlayan bir programdır. 

 

 

Başlangıç Noktası Akademi

Etkili Genç Liderler adı altında alanının düşünce liderleri tarafından hazırlanan eğitimler, Dünya Ekonomik Forumu ve Ekonomi Kalkınma ve İşbirliği Örgütü gibi seçkin kuruluşların raporları dikkate alınarak oluşturulmuştur. Eğitimler çevrimiçi platformlar üzerinden gerçekleşecektir ve interaktif olacaktır. Programdan başarıyla mezun olan etkili genç liderler, program sonrasında aşağıda yer alan birçok seçkin kurumda staj yapma imkanı bulabilecek. 

Başlangıç NoktasıIoTxTRScaleLabAshoka TürkiyeKOMTAŞimeceMigportYük CebindeKodluyoruzEczacıbaşıAnadolu MeralarıKODAOtsimoArmut.comİstanbul Data Science AcademyEnoctaCALIGOCARBON ConsultingRootieHayal Gücü MerkeziReengenEpicrone TechnologyKişisel Marka OkuluDigitallencyLavazzaKavlak Academy , TelenityATÖLYEFaradaiLunaStartupCentrumAnalythinxdamalinkPartonPikselTomorrowSwennaStudio CanlıBiLiraOxford Centre for Technology and DevelopmentE-bursumBlockchain TürkiyeEarnadoEtkiyapBoğaziçi VenturesMissafirMakina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi

 

Part Time İş ve Burs haberlerini kaçırmamak için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA WHATSAPP  KANALINA KATIL

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

 

Başlangıç Noktası Akademi’ye kimler başvurabilir?

Üniversitelerin lisans ve önlisans programlarına kayıtlı öğrenciler okul, sınıf ve bölüm fark etmeksizin Başlangıç Noktası Akademi programına başvurabilir.

Etkili genç liderlere ne gibi fırsatlar sağlanacak?

Programdan mezun olduktan sonra birçok farklı sektörden kurumda staj imkanı sağlanması hedeflenmektedir. Mezunlar, kazandıkları 21. yüzyıl yetkinlikleri ile akranlarından farklı bir konuma gelecek, böylelikle hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşacaklardır.

Son Başvuru Tarihi:

28 Şubat 2022'dir

Başlangıç Noktası Akademi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurular online olarak gerçekleşmektedir.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share