Bitexen'e Üye Ol Üye Yap kazan

 

Bitexen'e Üye ol 2 EXEN Coin kazan. Arkadaşını Davet et 2 EXEN Coin daha  kazan. EXEN Coin Nedir? Kazandığın Exen Coin'leri Ne Yapacaksın? Bitexen'e üyelik Ücretsiz mi?

 

 

Bitexen, yerli mühendisler tarafından, İTÜ Tekno Kent’te geliştirilmiş bir kripto para borsasıdır. Türk uzmanların katkılarıyla gelişen Bitexen, geleceğin değeri Kripto paraların alınıp satıldığı bir platformdur. 

Bitexen'e Üye ol 2 EXEN Coin kazan

Bitexen, kısa süreliğine hayata geçirdiği kampanya ile Bitexen'e üye olanlara 27 TL değerinde 2 EXEN Coin kazandırıyor.

Arkadaşını Davet et 2 EXEN Coin kazan

Üyelik işlemlerin bittikten sonra Ziraat Bankası hesabından 1 TL bile yatırsan hesabın onaylanır. Onaydan sonra sana bir referans kodu ve linki verilir. Senin referansın ile gelecek kişi başına 2 EXEN daha kazanırsın. Arkadaşlarına bu fırsatı haber vererek ya da Sosyal medya hesabında/ blogunda bu fırsatı tanıtarak kodunla veya linkinle getirdiğin kişi başına da 2 EXEN Coin kazanırsın, ek gelir elde etmiş olursun.

EXEN Coin Nedir? 

Aynı Bitcoin gibi, bir kripto paradır.

Bitexen Neden EXEN Coin Dağıtıyor?

Bitexen tarafından üretilen bu kripto para, gençlere kripto para meselesini öğretmek, bu konuda farkındalık yaratmak için üretilmiştir. Kripto para piyasasına ücretsiz olarak üye olanlara karşılıksız olarak dağıtılır. Bitexen, kripto para piyasasından elde ettiği geliri böylece kripto para hakkında farkındalık yaratmak için harcar.

Kazandığın Exen Coin'leri Ne Yapacaksın?

Bitexen her ay elinizde biriken EXEN Coin'leri satın alır.  Topladığın EXEN Coin'leri her ay gerçekleştirilecek geri alımlarla TL'ye çevirip hesabına çekebilirsin. EXEN Coinleri çekmek için 1 TL bile olsa sisteme para yatırman gerekli.

Satmak istemezseniz biriktirebilir, başkalarına devredebilirsiniz. Exen Coin, Bitcoin gibi bir kripto para olduğundan değeri artabilir, azalabilir, borsası olan bir paradır.

Ödeme kanıtı=>

Bitexen'e üyelik Ücretsiz mi?

Bitexen'e üyelik ücretsizdir. Sadece tüm kripto para piyasalarında olduğu gibi kimlik ve adres onayı yapmanız gereklidir. Üyelik işlemleri birkaç gün sürebilir. EXEN Coin kazanma fırsatı kısa süreliğine geçerlidir. 

Hemen ücretsiz üyelik için TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share