We Plus Part Time Üniversite Staj Programı

 

We Plus, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine özel yürüttüğü, potansiyel yetkinlikleri itibariyle bankanın geleceğine katma değer sağlayacak genç yetenekleri mezuniyetleri sonrası bankaya kazandırmayı hedefleyen bir yetenek kazanımı programıdır.

 

 

We Plus Part Time Üniversite Staj Programı

We Plus, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine özel yürüttüğü, potansiyel yetkinlikleri itibariyle bankanın geleceğine katma değer sağlayacak genç yetenekleri mezuniyetleri sonrası bankaya kazandırmayı hedefleyen bir yetenek kazanımı programıdır.

Bu program sayesinde öğrenciler bankada part-time çalışma fırsatını yakalayarak, haftanın en az 2 günü programa devam eder ve uzun dönem bankacılık deneyimi yaşar.

We Plus programı süresince öğrenciler, göstermiş oldukları performansa bağlı olarak, mezuniyetleri sonrası bankanın kadro ihtiyaçlarında öncelikli aday olmayı hak eder.

Genel Nitelikler:

  • Tercihen İktisat, İşletme, Ekonomi, Bankacılık ve Finans, İstatistik, Ekonometri, Matematik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği vb. bölümlerinde 3. ve 4.sınıf öğrencisi olmak,
  • İyi derecede ingilizce bilmek,
  • Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak,
  • Haftada en az 2 tam gün programa devam edebilmek.

İş Tanımı:

We Plus programına kabul edilen öğrenciler, yetkinlikleri doğrultusunda Finans Katılım Bankası'nın Genel Müdürlük birimlerinde, Şubelerinde veya Bilgi Sistemleri’nde görevlendirilirler.

Son Başvuru Tarihi:

24 Aralık 2020'dir.

Başvurusu için TIKLAYINIZ

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share