TEV - IE Business School Madrid Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

TEV ile IE Business School; Uluslararası İlişkiler, Hukuk (LL.M), Yetenek Geliştirme ve İnsan Kaynakları , Pazar Araştırması ve Tüketici Davranışı, İş Analitiği ve Büyük Veri Konusunda Master (2021 sonbahar alımı), Dijital İş ve İnovasyon, Bilgisayar Bilimi ve İşletme Teknolojisinde Yüksek Lisans programları alanlarında yüksek lisans öğrenimi için karşılıksız burs verecektir.

 

TEV - IE Business School Madrid Bursu

İspanya’da; Türk Eğitim Vakıf (TEV) – IE (Instituto Empresa) Business School Madrid; Karşılıksız okul ücreti bursu ile Master in Management (fall intake), Master in International Relations, Master of Laws (LL.M), Master in Talent Development and Human Resources, Master in Market Research and Consumer Behavior, Master in Business Analytics and Big Data (fall intake), Master in Digital Business and Innovation, Master in Computer Science and Business Sadece bu bölümler için yüksek lisans bursları verecektir. Öğrenim dili İngilizce ve süresi 10-12 aydır ve Eylül-Ekim 2021’da yüksek lisans öğrenimine başlayacakları kapsar.

Burs Başvurusu için Son Tarih

31 Mart 2021'dir.

Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burs başvuruları, Online olarak yapılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share