AHEV Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Ayşe Hatun Özen Eğitim ve Dayanışma Vakfı, eğitim öğretim Yılı için geri ödemesiz burs başvuruları alacaktır.

 

AHEV Bursu

Vakıf, resmi sitesinden yaptığı açıklamada burs başvurusu onaylanan öğrencilerin listesi ve hazırlayacakları evrakların listesi 20 Eylül 2018 tarihinden itibaren vakıf sitesinden duyurulacağını belirtmiştir.

Burs haberlerini kaçırmamak için bizi İNSTAGRAM'da TAKİP EDİN

Burs Başvuru Koşulları:

  • Devlet üniversitelerinin en az 4 yıllık bölümlerinden birinde 2020 yılında Hazırlık veya 1. Sınıfa kayıt yaptırmış olması gerekmektedir. (2019 yılında Hazırlık okumuş ve 2020 yılında 1. Sınıfa devam edecek öğrenciler dahil)
  • Tıp Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Öğretmenlik ve İlahiyat bölümü okuyacak öğrenciler başvuru yapabilirler.
  • Özel üniversite (burslu/burssuz), Yurtdışı, Önlisans, Yükseklisans, Açıköğretim Fakültelerini kazanan öğrencilerin burs başvuruları kabul edilmeyecektir.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Geri ödemesiz burs başvurularında bulunmak isteyen öğrenciler Burs Başvuru Formu doldurularak, info@ahev.org.tr mail adresini göndermeleri ile gerçekleşmektedir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share