Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı, her yıl başarılı ve eğitimi sürdürmek için maddi desteğe ihtiyacı olup anne yada babası Ahlat’lı olan fakülte ve yüksek okul öğrencilerine burs vermektedir.

 

Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı Bursu

Vakıf tarafından yapılan açıklama da verilecek olan burs karşılıklı olduğu, bursun ödemesi yapılan öğrenci okulunun normal süresinin bittiği tarihten itibaren, en çok 3 yıl geçtikten sonra geri ödenmek koşulu ile verildiği belirtildi.

Burs haberlerini kaçırmamak için bizi İNSTAGRAM'da TAKİP EDİN

Burs Başvurusunda İstenilen Belgeler:

  • Online Başvuru Formu
  • Vesikalık fotoğraf.(2 Adet) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.
  • İkametgah belgesi.(E-Devlet alınabilir) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.
  • Öğrenci belgesi. (Aslı veya onaylı fotokopisi) Burs kazananlar her yıl yenisi gönderecek.(E-Devlet alınabilir) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.
  • Nüfus cüzdan sureti. (Nüfus cüzdanında Ahlat İlçesi yazılı olmayanlar, vukuatlı nüfus kayıt örneği gönderecek) Dijital ortamda mail olarak gönderilecektir.

Burs Başvurusu için Son Tarih

30 Eylül 2020'dir. 

​Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burs başvuruları, Online Burs Başvuru Formunun doldurulup daha sonra gerekli belgeleri en geç 30 Eylül 2020 tarihine kadar info@ahlatvakfi.org.tr adresine göndermeleri ile gerçekleşmektedir.

 
 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share