Gaziosmanpaşa Belediyesi Eğitim Yardımı

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Gaziosmanpaşa Kent Konseyi, İstanbul Gaziosmanpaşa’da oturan ve devlet üniversitelerinde eğitim gören başarılı öğrencilere karşılıksız burs niteliğinde eğitim desteği vermeye başladı.

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi Eğitim Yardımı

Gaziosmanpaşa Belediyesinin üniversite öğrencileri için aldığı burs başvuruları için belli başlı burs başvuru kriterleri mevcuttur. Bu burs başvuru kriterleri aşağıda belirtilmiştir.

Burs haberlerini kaçırmamak için bizi İNSTAGRAM'da TAKİP EDİN

Burs Başvuru Kriterleri:

Burs başvurusunda bulunacak öğrencinin İkamet adresi Gaziosmanpaşa olması gerekmektedir. 
Karşılıksız burs başvurusunda bulunmak için 4 yıllık devlet üniversitelerinde ya da vakıf üniversitelerinde %100 burslu öğrenim gören öğrenci velileleri başvurabilir. 
2 yıllık meslek yüksek okulu ve vakıf üniversitelerinde ücretli ya da %100'ün altında bursla öğrenim gören öğrenci velilerinin karşılıksız burs başvuruları kabul edilmeyecektir.

Burs Başvuru İçin İstenen Belgeler:

  • Veli Adına Fakirlik Belgesi
  • Velinin Kimlik Fotokopisi
  • Veli Adına Varsa Hesap Numarası ( Dekontu )
  • 2018 / 2019 Yılı Öğrenci Belgesi
  • Burs Başvuru Dilekçesi

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burs Başvuru dilekçesi  burs başvurusunda bulunacak öğrencinin velisi tarafından doldurulacaktır.

Burs başvuruları online olarak Burs Başvuru Formu doldurularak istenilen belgeler ile belediyeye başvurularak gerçekleşmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share