İstanbul Niksarlılar Derneği Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

İstanbul Niksarlılar Derneği, 2020-2021 eğitim öğretim döneminde, kendisi yada anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe Niksar olan 4 yıllık üniversite öğrencilerine burs verecektir.

İstanbul Niksarlılar Derneği Bursu

Burs Başvuru Koşulları:

  • Burs Başvurusu yapacak öğrencinin kendisi yada anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe Niksar olması gerekmektedir.
  • Burslar 4 yıl ve üzeri üniversitede okuyanlar için verilmektedir. 2 yıllık yüksek okullar için yapılan burs başvuruları dikkate alınmayacaktır.
  • Özel/Vakıf üniversitelerinde okuyan ya da okuyacak öğrencilerden Tam Burslu okuyanlar dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.
  • Lütfen formdaki tüm sorulara özenle cevap veriniz, belirtmek istediğiniz özel durumunuzu en alt kısımdaki belirtilen yere yazınız.

Burs haberlerini kaçırmamak için bizi İNSTAGRAM'da TAKİP EDİN

Burs Başvurusu için Son Tarih

2020 Eylül ayı içersinde başvuruya açılmaktadır.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burs başvurusunda bulunanacak üniversite öğrencileri burs başvurularını online olarak yapacaklardır. Online burs başvurusu dışında elden yada posta yolu ile başvuru alınmayacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share