İstanbul Niksarlılar Derneği Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

İstanbul Niksarlılar Derneği, 2021-2022 eğitim öğretim döneminde, kendisi yada anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe Niksar olan 4 yıllık üniversite öğrencilerine burs verecektir.

 

İstanbul Niksarlılar Derneği Bursu

Dernek yaptığı açıklamada, burs başvurusu yapacak öğrencinin kendisi ya da anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe NİKSAR olması gerekmektedir. Nüfusta kendi, anne ya da babasının nüfus kaydı Niksar olmayanların başvuruları dikkate alınmayacak, değerlendirmeye alınsalar dahi Niksar’la alakaları olamayan öğrencilere burs verilmeyeceğinin açıkladı.

Burs Başvuru Koşulları:

  • Burs Başvurusu yapacak öğrencinin kendisi yada anne-babasından en az birinin doğum yeri veya nüfusa kayıtlı olduğu ilçe Niksar olması gerekmektedir.
  • Burslar 4 yıl ve üzeri üniversitede okuyanlar için verilmektedir. 2 yıllık yüksek okullar için yapılan burs başvuruları dikkate alınmayacaktır.
  • Özel/Vakıf üniversitelerinde okuyan ya da okuyacak öğrencilerden Tam Burslu okuyanlar dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Burs haberlerini kaçırmamak için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

 

Burs Başvurusu için Son Tarih

08 Ekim 2021'dir.

Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Burs başvurusunda bulunanacak üniversite öğrencileri burs başvurularını online olarak yapacaklardır. Online burs başvurusu dışında elden yada posta yolu ile başvuru alınmayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share