Köseoğlu Vakfı Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Sadise-Mustafa Köseoğlu Sağlık, Eğitim ve Araştırma Vakfı, 2020-2021 eğitim öğretim yılında üniversite öğrencilerine karşılıksız burs verecektir.

 

 

Köseoğlu Vakfı Bursu

Sadise-Mustafa Köseoğlu Sağlık Eğitim ve Araştırma Vakfı, 2020-2021 eğitim öğretim yılında maddi imkanları sınırlı öğrencilere karşılıksız burs verecektir.

Burs Başvuru Koşulları:

  • T. C. vatandaşı olmak,
  • Herhangi bir Yüksek Öğrenim kurumunda eğitim için kayıt yaptırmış olmak (yeni başlayan öğrenciler için) veya ara sınıflardan birinde öğrenci olmak,
  • Burs şartnamesindeki altıncı maddede belirtilen engelleyici özelliklerden herhangi birini taşımamak (Burs şartnamesi için TIKLAYINIZ )
  • Başvuru sahibi öğrencinin ebeveynlerinin sigara, alkol ve uyuşturucu madde kullanmamaları ve başvuru döneminde veya daha önceki dönemlerde yasa dışı olay ve gösterilere katılmamış ve terör örgütlerine üye olmamış olmaları gereklidir. 
  • Maddî İmkânları Yetersiz Olmak  

Burs Başvurusu için Son Tarih

25 Eylül 2020'dir. 

Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşılıksız burs başvuruları, burs başvuru dilekçesi ve istenilen belgelerle (TIKLAYINIZ) birlikte şahsen vakıf adresine yapılmaktadır.

Adres: Mutlukent Mahallesi 1940. Sokak No: 40 Ümitköy Ankara

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share