Mülkiyeliler Birliği Vakfı Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Mülkiyeliler Birliği Vakfı, eğitim ve öğretim yılında A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi lisans öğrencilerine karşılıksız burs verecektir.

 

Mülkiyeliler Birliği Vakfı Bursu

Vakıf yaptığı açıklamada; verilecek olan karşılıksız bursun sadece A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi lisans öğrencilerine verileceğini, diğer üniversite ve bölümlerden yapılan burs başvurularının değerlendirilmeye alınmayacağı belirtilmiştir. Vakıf açıklamanın devamında Burs Başvuru Formlarının değerlendirilmesi sonrasında, mülakata çağrılacak öğrencilerin e-posta adreslerine davet maili gönderilecektir. Mülakatlar 23-24 Ocak 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılacaktır. (Davet maili e-postanızın spam ya da junk mail kısmına da düşebilir, bu bölümler de kontrol edilmelidir.)

Son Başvuru Tarihi:

2022 Ocak ayı içerisinde başvuruya açılacaktır.

Burs haberlerini kaçırmamak için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıf, burs başvuruları hakkında yaptığı açıklama da, Karşılıksız burs başvurusunda bulunmak isteyen üniversite öğrencileri burs başvurularını vakıf sitesinden online olarak yapabileceğini belirtmiştir.

 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share