Sıtkı Koçman Vakfı Bursu

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Sıtkı Koçman Vakfı, 2021-2022 Eğitim Öğretim döneminde önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencilere karşılıksız burs verecektir.

 

Sıtkı Koçman Vakfı Bursu

Vakıf, resmi sitesinden yaptığı açıklama da, verilecek bursların sadece Muğla üniversitelerinde okuyan öğrencilere verileceği belirtildi.

 

Burs haberlerini kaçırmamak için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

 

Burs Başvuru Koşulları:

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Devlet Üniversitesinde okuyor olmak,
  • Muğla ilinde bulunan üniversitelerde okumak
  • Başvuru sahiplerinin örnekleri hemen alttaki linklerde bulunan “Öğrenci Tanıtma Belgesi” ile “Vicdani Yükümlülük Belgesi”ni bilgisayarda eksiksiz olarak doldurup, çıktısını aldıktan sonra imzalayarak, istenen diğer belgelerle birlikte teslim etmesi gerekmektedir.

Ek 1 - SKV Öğrenci Tanıtma Belgesi

Ek 2 - SKV Yurtiçi Burslusu Vicdanî Yükümlülük Belgesi

Burs Başvurusu için Son Tarih

28 Ekim 2021'dir.

Burs başvuruları sona erdi.

Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Karşılıksız burs başvurularıMuğla il merkezinde Fakülte, Yüksekokul ve Enstitülerde okuyan öğrenciler başvurularını “Kötekli Mahallesi Sıtkı Koçman Caddesi No: 25/2 Kötekli / MUĞLA adresindeki Sıtkı Koçman Vakfı’na şahsen, yada pandemi dolayısıyla da posta yoluyla, Muğla ilçelerindekiler eğitim gördüğü Okul Yönetimi aracılığı ile, yada pandemi dolayısıyla da posta yoluyla diğer illerden de posta yolu ile müracaat kabul edilecektir.

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share