TOG Gençlik Bursları

Burs duyurusu, burs başvurusu ve burs haberlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bu bölümde verilen bilgiler, burs veren vakıf ve kurumların kamuoyuna yaptığı açıklamalardan derlenmiştir. 


 

Toplum Gönüllüleri Vakfı, TOG Gençlik burs başvuruları ile üniversiye yeni kayıt yapmış veya 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf ve üzeri sınıfları okuyacak öğrenciler karşılıksız burs başvurusunda bulunabilecektir.

 

TOG Gençlik Bursları

Vakıf yaptığı açıklamada, 2021-2022 eğitim öğretim yılında Gençlik burs programı kapsamında üniversiteye yeni kayıt yapmış olan veya ara sınıf öğrencilerine karşılıksız burs verecektir.

 

Burs haberlerini kaçırmamak için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

 

Burs Başvuru Kriterleri:

  • T.C vatandaşı, Türkiye’deki üniversitelerin lisans/önlisans seviyelerinde öğrenim gören öğrencileri başvuru yapabilir.
  • TOG Gençlik Ara sınıf burs programı, üniversitede okuyan TOG gönüllüsü gençlere yöneliktir. Başvuru tarihinden önce TOG faaliyetlerinde yer almamış olanların başvurusu geçersiz sayılacaktır.
  • Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrenciler, dikey geçiş yapanlar ve hazırlığı bitirip 1.sınıfa başlayacak öğrenciler “yeni sınıf” kapsamındadır.
  • 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf ve üzeri sınıfları okuyacak öğrenciler “ara sınıf” kapsamındadır.

 Yeni ve ara sınıflar için iki ayrı form vardır. Yeni sınıf ya da ara sınıf olma durumunuza göre Gençlik Ara Sınıf ya da Gençlik Yeni Sınıf burslarına başvuru yapabilirsiniz.

Burs Başvurusu için Son Tarih

20 Eylül 2021'dir. 

Burs başvuruları sona erdi.

Karşılıksız burs başvurularıonline burs başvurusu ile gerçekleşmektedir. İstenilen belgeler online burs başvuru sırasında yüklenmektedir.

 
 

Sosyal Medyada Paylaş

Facebook Twitter Whatsapp Share