Öğrenci Evlerinin Olmazsa Olmaz 5'lisi

Öğrenci Evlerinin Olmazsa Olmaz 5'lisi

İmkanlar doğrultusunda özellikle ikinci el eşyalar, evde arkadaşları ile keyifle zaman geçirebilecekleri tercihe bağlı kimi materyaller bir de bazı temel gıda ürünleri öğrenci evinin vazgeçilmezleridir. Ama kimi olmazsa olmazlar vardır ki adeta öğrenci deyince akla ilk bunlar gelir. Peki nelerdir bu olmazsa olmazlar:

BİLGİSAYAR- İNTERNET

Bilgisayar öğrenci evinin demirbaşıdır. Her öğrenci evinde iyi kötü bir bilgisayarın ve internet erişiminin olması derslere katkı sağlayacağı gibi birçok başka bilgiye de erişimi sağladığı için öğrenciler için vazgeçilmezdir.

PLASTİK TABAK-BARDAK

 Malum her öğrenci evinin baş belası bulaşıklar bazen mutfak tezgahında bir bulaşık tepesi oluşturduğu gibi uzun süre bekletilince mutfakta kimi organizmaların üremesine de sebep olabildiğinden kullanıp atacağınız plastik ve karton ürünler sizler için idealdir.

GİTAR

Gitar öğrenci evinin bir başka demirbaşıdır. Çalmanız gerekmez hatta telleri kopmuş, akordu bozuk da olabilir ama evin bir köşesinde mutlaka bulunur ve bulunmalıdır da.

MAKARNA

Her öğrenci evinde istisnasız olması gereken yiyecek ise makarnadır. Makarnanın sahip olduğu üç özellik onu öğrenci evinin vazgeçilmezi yapar; pratiktir, ucuzdur ve çabuk pişer.

DİGİTURK  PAKETİ

Son olarak öğrenci evinin olmazsa olmazına özellikle film izlemeyi çok seven öğrencilerin ayda sadece 20 TL ödeyerek faydalanabileceği digiturk; ailenin yıldızı paketini ekliyoruz. Belgesel kanalları, spor kanalları, sitcom; eğlence kanalları, onlarca dizi, film ile keyifli zaman geçireceğiniz bu paket de sizin için olmazsa olmaz.