Ücretsiz Uluslararası Sertifikalı Online Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi

Ücretsiz Uluslararası Sertifikalı Online Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi

Stresle başa çıkmayı öğrenmek, insanların yaşamlarını kaliteli sürdürebilmesi için çok önemlidir. İş yaşantısı, eğitim yaşantısı ya da günlük yaşantıda sürekli stres altında faaliyet göstermek zorunda kalan kişiler, stresle başa çıkmayı bilen bireylere kıyasla daha az verimli olacaklardır. Kişiler stresle başa çıkmayı öğrendikçe daha pozitif ve hayata karşı hevesli karakterler haline geleceklerdir. Bu durum iş, ev ve okul yaşantısına son derece olumlu yansıyacaktır. Bu sebeple sizler için Boğaziçi Enstitüsü tarafından verilen Online Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi hakkında bilgiler derledik.

Online Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi

Stres Nedir?

Stres, vücudun tepki vermesi ya da uyum sağlaması gereken durumlarda otomatik olarak gösterilen reaksiyonların tamamıdır. Vücudun stres anında gösterdiği reaksiyonlar psikolojik ya da fizyolojik boyutta olabilir. Her bireyin stres anında sergilediği tavır karakterine, psikolojik durumuna ve mizacına göre değişebilmektedir. Stres anında bireyler gündelik faaliyetlerini ve iş yaşamlarını sürdürmek konusunda zorluk çekebilirler. Bu sebeple stresle başa çıkabilmek insanın yaşam kalitesini arttırmak açısından önem teşkil eder.

TÜM BURSLARI GÖRMEK İÇİN TIKLA

Burs haberleri için 

TIKLA YOUTUBE KANALINA ABONE OL

TIKLA WHATSAPP KANALINA KATIL

TIKLA TELEGRAM KANALINA KATIL

TIKLA İNSTAGRAM'da TAKİP ET

 

Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi Nedir?

Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi, bireylerin stres anında ne gibi yöntemleri uygulayarak stres seviyelerini normal konuma getireceklerinin uzmanlar tarafından anlatılması yoluyla yürütülen bir ders programıdır. Stresle Başa Çıkma Yöntemleri Eğitimi’ne katılan kişiler, stres anını doğru yönetmek konusunda yetkin hale gelirler.

Sertifika Süreci:

Boğaziçi Enstitüsü onaylı sertifikanız ve uluslararası geçerli sertifikanız adresinize fiziki olarak gönderilecektir. Sertifika gönderimi için kargo ücreti talep edilmemektedir. Üniversite onaylı sertifikanızı ise e-Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Sertifikanızın e-Devlet sisteminde görülme süresi, sertifikanın oluşturulmasından sonraki 25 gün içindedir.

Ayrıntılı Bilgi ve Başvuru için TIKLAYINIZ